Tygodnik Makowski

艢roda, 21 kwietnia 2021

Wszystkie czasy w strefie UTC

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 34 posty(贸w) ]  Id藕 do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomo艣膰
 Temat postu: Re: Dieta
PostWys艂any: 25 Sty 2021, o 08:16 

Do艂膮czenie: 10 Kwi 2020, o 07:21
Oczywiscie, 偶e tak. Przecie偶 w diecie chodzi w du偶ej mierze o to, by艣cie byli w stanie utrzyma膰 Wasz organizm w odpowiednim stanie, a nie tylko o dobry wygl膮d. Mo偶e dobr膮 drog膮 dla Was b臋dzie fleksitarianizm? Warto zastanowi膰 si臋, co b臋dzie Wam najbardziej odpowiada艂o i zdecydowa膰 si臋 na co艣 konkretnego dla siebie.

G贸ra

PostWys艂any: 30 Sty 2021, o 15:19 

Do艂膮czenie: 11 Sty 2021, o 09:03
Mo偶e powiecie, 偶e wymy艣lam, ale mi si臋 wydaje, 偶e dieta powinna by膰 zapisywana wy艂膮cznie przez kogo艣, kto si臋 na tym zna. Mam na my艣li g艂贸wnie osoby z r贸偶nego rodzaju zaburzaniami. Mo偶e warto b臋dzie na przyk艂ad zapyta膰 kogo艣 takiego jak warszawa dietetyk o wsparcie? Moim zdaniem to nie jest wcale taka z艂a zn贸w my艣l. A mo偶e si臋 jednak myl臋?

G贸ra

PostWys艂any: 19 Lut 2021, o 21:06 

Do艂膮czenie: 10 Lut 2021, o 21:31
Si艂ownie zamkni臋te to tylko dieta uchroni mnie przed zalaniem si臋 t艂uszczem :D
Jest jeden pozytyw tego wszystkiego - mam wi臋cej czasu i dzi臋ki temu znalaz艂em super stronk臋 o diecie i treningach. Koniecznie zerknijcie: http://myfitidea.infosy.pl/

G贸ra

PostWys艂any: 26 Lut 2021, o 18:00 

Do艂膮czenie: 26 Lut 2021, o 17:53
polecam spr贸bowa膰 np. diety pude艂kowej :) najlepiej testow膮 i sprawdzi膰 czy b臋dzie odpowiednia :) :arrow: https://powermeal.pl/dieta/testowa/ mam ta i polecam!

G贸ra

Wy艣wietl posty z poprzednich:  Sortuj wed艂ug  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 34 posty(贸w) ]  Id藕 do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC

Kto jest na forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy to forum: Brak zarejestrowanych u偶ytkownik贸w oraz 41 go艣ci

Nie mo偶esz zak艂ada膰 nowych temat贸w na tym forum
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach na tym forum
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w na tym forum
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w na tym forum
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w na tym forum

Szukaj:
Skocz do: