Tygodnik Makowski

Niedziela, 05 lipca 2020

Wszystkie czasy w strefie UTC

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Szybka pożyczka bez BIK
PostWysłany: 18 Lip 2018, o 19:19 

Dołączenie: 27 Kwi 2018, o 16:40
Chciałabym zaciągnąć szybką pożyczkę bez BIK. Jak tego dokonać? Czy w przypadku pożyczek prywatnych, wspomniany BIK jest sprawdzany? Natknąłem się na portal internetowy https://wygodnepozyczki.pl/ który pośredniczy pomiędzy inwestorami prywatnymi, a pożyczkobiorcami, znacznie uproszczając wszelkie formalności.

Temat postu: Re: Szybka pożyczka bez BIK
PostWysłany: 3 Paź 2018, o 06:45 

Dołączenie: 5 Wrz 2018, o 16:46
mczay zerknij sobie jeszcze na ofertę firmy Kredyt123. Korzystałam już 2 razy i polecam. Mają bardzo rozbudowaną ofertę, możesz wziąć kredyt gotówkowy, firmowy czy na zakup samochodu. Jest nawet konsolidacja chwilówek. Jasne i uczciwe warunki, minimum formalności i szybka decyzja i wypłata środków.

PostWysłany: 3 Paź 2018, o 07:43 
 WWW  Profil

Dołączenie: 28 Sie 2018, o 11:23
Miejscowość: Maków
Zastanów się dobrze zanim skorzystasz z oferty!

PostWysłany: 25 Paź 2018, o 10:46 

Dołączenie: 24 Paź 2018, o 14:16
A czy taka pożyczka dla zadłużonych to dobre wyjście? Ja właśnie mam problem z długami i zastanawiam się jak sobie z tym kłopotem poradzić.

PostWysłany: 4 Lis 2018, o 17:20 

Dołączenie: 25 Cze 2017, o 11:03
Bank Raiffeisen daje 4 tys na dowód osobisty. Jest to pożyczka nieoprocentowana a jedyna opłata to prowizja bankowa (2,99%) i spłacać ją można nawet przez 2 lata.

PostWysłany: 8 Gru 2018, o 22:03 

Dołączenie: 31 Maj 2018, o 13:27
Ja mam konto w getin banku i jestem z niego bardzo zadowolona. Może bym zapłaciła trochę więcej, ale wolałabym właśnie tam wziac pożyczke. Jak chcecie to poczytajcie opinie https://konto-w-banku.pl/konto-getin-ba ... aty-warto/

PostWysłany: 13 Gru 2018, o 12:10 

Dołączenie: 5 Paź 2018, o 12:41
Czemu tak kombinujecie z tymi pożyczkami bez BIK w chwilówkach czy firmach pożyczkowych. Możecie spokojnie iść do banku i też dostać pożyczkę bez BIK. Czytałam o tym niedawno w poradniku https://poradnik-bik.pl/, gdzie jest wszystko wytłumaczone jak dostać pożyczkę będąc w BIK. Ja kierowałam się tymi radami, bo miałam negatywny status w BIK i udało mi się dostać pożyczkę z banku, w którym znalazlam najlepsze możliwe oprocentowanie.

PostWysłany: 30 Sty 2019, o 20:24 

Dołączenie: 26 Mar 2018, o 17:15
Hejka, jeżeli szukacie dobrej pożyczki bez BIK i KRD to odsyłam na https://concash.pl/pozyczki-bez-bik-i-krd . Firma ta daje możliwośc udzielenia pożyczki zadłużonym osobom;) Jeżeli macie problemy z wzięciem pożyczki to warto zerknac.

PostWysłany: 5 Lut 2019, o 17:25 

Dołączenie: 12 Paź 2017, o 15:29
Jeśli ktoś potrzebuje pożyczyć pieniądze to ja mogę polecić firmę Asa oni maja uważam naprawdę dobrą ofertę. Zajrzyjcie i poczytajcie dokładnie to jest ważne by wszystko wiedzieć. W bardzo łatwy sposób można zdobyć pieniądze nawet nie trzeba wychodzić z domu. Kwotę też wybieracie sami. Polecam.

PostWysłany: 7 Lut 2019, o 17:59 

Dołączenie: 6 Lut 2019, o 17:15
Mam to samo zdanie co mój przedmówca. Nic dodać oraz nic ująć.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości