Tygodnik Makowski

Czwartek, 09 lipca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
 • Pomysłów ma dużo

  21.07.2015 07:50:00

  Piotr Świderski, burmistrz Różana, zapytany o to, jakie inwestycje chciałby przeprowadzić w najbliższej kadencji, odpowiada: - Zmodernizować i wybudować kilometry dróg, zrewitalizować fort nr 1 i zagospodarować fort nr 2, doprowadzić do odnowy i zagospodarowania przestrzeni publicznej w miejscowościach wchodzących w skład gminy w ramach nowo powstałej Lokalnej Grupy Działania Zielony Szlak Niziny Mazowieckiej...

  Czytaj dalej

 • Nie będzie referendum w Różanie

  13.07.2015 12:20:00

  Jacek Kozłowski, wojewoda mazowiecki, 1 lipca wydał rozstrzygnięcie nadzorcze stwierdzające nieważność uchwały Rady Miejskiej w Różanie z dnia 28 maja w sprawie przeprowadzenia referendum gminnego dotyczącego lokalizacji nowego składowiska odpadów promieniotwórczych na terenie gminy Różan.

  Czytaj dalej

 • Internautom się podoba

  15.06.2015 13:00:00

  Mieszkańcy Różana, którzy wzięli udział w ankiecie na temat ewentualnej budowy nowej fontanny na Placu Obrońców Różana, chcą zmian. W przeważającej części opowiedzieli się za nowym projektem udostępnionym na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Różanie.

  Czytaj dalej

 • Groźny pożar w zakładzie produkcji palet

  08.06.2015 00:00:00

  W nocy, z poniedziałku na wtorek, 1 na 2 czerwca, dwaj policjanci, którzy pełnili służbę na patrolu, dostali powiadomienie, że w miejscowości Sieluń wybuchł pożar. Sytuacja była bardzo groźna, pożar wybuchł w zakładzie produkującym palety.

  Czytaj dalej

 • Będzie referendum w Różanie

  01.06.2015 14:00:00

  „Czy jesteś za lokalizacją nowego składowiska odpadów promieniotwórczych na terenie gminy Różan” na takie pytanie odpowiedzą mieszkańcy tej gminy podczas referendum w niedzielę, 23 sierpnia.

  Czytaj dalej

 • Kolejny krok do referendum

  18.05.2015 12:20:00

  Radni gminy Różan zebrali się w piątek, 15 maja na sesji aby podjąć jedną tylko uchwałę, w sprawie powołania komisji do sprawdzenia, czy wniosek mieszkańców o przeprowadzenie referendum gminnego w przedmiocie lokalizacji nowego składowiska odpadów promieniotwórczych na terenie Gminy Różan odpowiada przepisom ustawy o referendum lokalnym.

  Czytaj dalej

 • Różan. Tysiąc podpisów pod referendum

  11.05.2015 15:10:00

  25 mieszkańców gminy Różan nie wierzy w pismo Ministerstwa Gospodarki, którego urzędnicy deklarują odstąpienie od badań geologicznych pozwalających na ewentualną budowę nowego składowiska odpadów radioaktywnych na terenie tej gminy. Zawiązali komitet w sprawie przeprowadzenia referendum. I zebrali 1000 podpisów. Na czele komitetu stoi radny Paweł Reszko.

  Czytaj dalej

 • Różan. Zmiany na posterunku

  04.05.2015 12:30:00

  Sławomir Glinka zastąpił asp. szt. Kazimierza Skórę na stanowisku kierownika posterunku policji w Różanie. Kazimierz Skóra przeszedł na emeryturę.

  Czytaj dalej

Archiwum

Ostatnie FotoreportażeRSS

 • Skutki burzy na terenie powiatu makowskiego

  Połamane drzewa i zalane piwnice - strażacy interweniowali siedem razy Zobacz galerie...

 • Studniówka klas IV Technikum Zespołu Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej w Makowie Maz.

  Fot. Zdzisław Smardzewski Zobacz galerie...

 • Maków stolicą karate

  Mistrzostwa Polski Kyokushin juniorów i młodzieżowców Polskiego Związku Karate Zobacz galerie...