Tygodnik Makowski

Czwartek, 25 lutego 2021

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Maków Mazowiecki

A A A poleć znajomemu drukuj stronę


Finał WOŚP już w najbliższą niedzielę. Wolontariusze są już gotowi

29.01.2021 17:29:17

W najbliższą niedzielę, 31 stycznia na ulicach Makowa Mazowieckiego spotkamy ponownie wolontariuszy kwestujących dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

 Jak co roku w organizację finału włącza się Miejski Dom Kultury w Makowie Mazowieckim. – Dla pracowników i współpracowników MDK-u jest to 27 Finał. Z WOŚP jesteśmy praktycznie od początku, więc i w tym roku nie mogło być inaczej – mówi nam Anna Winiarek, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Makowie Mazowieckim.  

I choć idea i cel pomagania pozostają niezmienne, to tegoroczny finał będzie zupełnie inny. 
- Działamy stosując się do wszelkich zasad bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego. 31 stycznia na ulicach Makowa Mazowieckiego będzie można spotkać  kwestujących wolontariuszy. Będzie również możliwe wpłacanie pieniędzy do stacjonarnej puszki sztabowej w siedzibie MDK – komentuje nasza rozmówczyni i dodaje, że największe i najbardziej odczuwalne zmiany to brak imprez towarzyszących z udziałem publiczności. - Dlatego przygotowujemy się do transmisji online. Licytacja gadżetów również będzie w zmienionej formie, zdecydowaliśmy się na aukcje na allegro. Do 27 stycznia można przekazać bo biura MDK przedmioty, gadżety na aukcje WOŚP. Aukcje na allegro trwają do 14 lutego 2021.
- W obecnej sytuacji trzeba szukać nowych możliwości, a kreatywność nie zna granic.  Chcemy by finał był przede wszystkim bezpieczny. Mamy puszki stacjonarne, równolegle prowadzone są też zbiórki wirtualne. Wiele osób przy okazji swoich urodzin organizuje kwestę na rzecz fundacji na Facebooku – dodaje Katarzyna Wojnarowska, koordynator WOŚP w Makowie Maz. - E-Skarbonka to dla nas i naszego sztabu nowość. Zachęcamy do wypełnienia puszki Sztabu #1495 - Miejskiego Domu Kultury w Makowie Mazowieckim wpłatami z serca. Nie jest to takie trudne. Wszystkie eSkarbonki rozliczane są automatycznie 1 lutego 2021.

autor: rj

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Mała elektrownia wodna - miasto przedstawia wizualizację

    Inwestycja jest jednym z największych przedsięwzięć zaplanowanych na 2021 roku Zobacz galerie...

  • Protest Kobiet w Makowie Mazowieckim

    Protest przybrał formę spaceru po mieście Zobacz galerie...

  • Wspólnie za budową mostu

    Samorządowcy podpisali list intencyjny na środku Narwi Zobacz galerie...