Tygodnik Makowski

Sobota, 16 stycznia 2021

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Maków Mazowiecki

A A A poleć znajomemu drukuj stronę

fot. SP ZOZ -ZZ Maków Maz.
fot. SP ZOZ -ZZ Maków Maz.

Gdzie się szczepić?

11.01.2021 11:34:54

W powiecie makowskim realizowany jest obecnie etap „0” szczepień przeciw Covid-19.

 Szczepienia otrzymują pracownicy sektora ochrony zdrowia, personel pomocniczy i administracyjny w placówkach medycznych, pracownicy DPS-ów i MOPS-ów oraz personel stacji sanitarno-epidemiologicznych. Tymczasem na stronach rządowych udostępniono mapę z lokalizacjami punktów szczepień przeciw COVID-19 w całym kraju. Lista ma być na bieżąco aktualizowana. W powiecie makowskim będzie można zaszczepić się w jednej z trzynastu placówek.

Mieszkańcy Makowa Mazowieckiego będą mogli zaszczepić się w punkcie szczepień WANTA Anna Machnicka, Krzysztof Machnicki przy ul. Polnej oraz w SP ZOZ ZZ przy ul. Witosa. Jeśli chodzi o pozostałe miejscowości to szczepienia realizują punkty: Przychodnia Lekarska "EMED" przy ul. Mostowej w Krasnosielcu, NZOZ Teresa Błońska – Jankowska i CM E. Burghard ul. Gdańska w Różanie, CM Gajda-Med oraz CM Pols –Med w Młynarzach, przychodnia Gros- Med. w Rzewniu, GZ Arkadiusz Chmieliński Sypniewo, GZ Arkadiusz Chmieliński Czerwonka Włościańska, PZ Dariusz Kossakowski Drążdżewo, przychodnia Remedium w Płoniawach-Bramurze, gabinet POZ w Karniewie i w Starym Szelkowie. 

Cały tekst w nowym numerze TM. 

autor: rj

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Mała elektrownia wodna - miasto przedstawia wizualizację

    Inwestycja jest jednym z największych przedsięwzięć zaplanowanych na 2021 roku Zobacz galerie...

  • Protest Kobiet w Makowie Mazowieckim

    Protest przybrał formę spaceru po mieście Zobacz galerie...

  • Wspólnie za budową mostu

    Samorządowcy podpisali list intencyjny na środku Narwi Zobacz galerie...