Tygodnik Makowski

Czwartek, 26 listopada 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Kolejne prawa jazdy zatrzymane

16.11.2020 23:02:14

Kierowcy znacznie przekroczyli dozwoloną prędkość.

W niedzielę funkcjonariusze zatrzymali kierującego pojazdem osobowym, 49-letniego mieszkańca powiatu wodzisławskiego, który przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o  68 km/h. Mężczyzna za  jazdę z prędkością 118 km/h  został ukarany  400 złotowym mandatem karnym połączonym z 10 punktami karnymi. Uprawnienia do kierowania pojazdami odzyska po upływie trzech miesięcy - informuje sierż. Katarzyna Pstrągowska.

Tego samego dnia policjanci zatrzymali kierującego pojazdem osobowym, 47-letniego mieszkańca powiatu inowrocławskiego, który przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o  64 km/h. - Mężczyzna za  jazdę z prędkością 114 km/h  został ukarany  400 złotowym mandatem karnym połączonym z 10 punktami karnymi. Uprawnienia do kierowania pojazdami odzyska po upływie trzech miesięcy - dodaje. 

autor: rj

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Protest Kobiet w Makowie Mazowieckim

    Protest przybrał formę spaceru po mieście Zobacz galerie...

  • Wspólnie za budową mostu

    Samorządowcy podpisali list intencyjny na środku Narwi Zobacz galerie...

  • Skutki burzy na terenie powiatu makowskiego

    Połamane drzewa i zalane piwnice - strażacy interweniowali siedem razy Zobacz galerie...