Tygodnik Makowski

Niedziela, 25 października 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Maków Mazowiecki

A A A poleć znajomemu drukuj stronę

fot. UM Maków Maz
fot. UM Maków Maz

Maków Maz. z siódmym miejscem w rankingu Wspólnoty

09.10.2020 23:34:09

W corocznym rankingu inwestycyjnym magazynu „Wspólnota” Maków Mazowiecki otrzymał siódmą pozycję w kategorii miast powiatowych.
Ogłoszenie wyników rankingów pisma „Wspólnota” odbyło się 7 października podczas gali Inwestorów Samorządowych zorganizowanej w ramach XVIII Samorządowego Forum Kapitału i Finansów w Katowicach (7-8.10.2020 r.). Podczas uroczystości Maków Mazowiecki reprezentował burmistrz Tadeusz Ciak. W rankingu inwestycyjnym brane są pod uwagę wszystkie wydatki majątkowe poniesione w ciągu ostatnich trzech lat. W ubiegłorocznej edycji rankingu miasto znalazło się na 9 pozycji.
- To kolejna wysoka lokata naszego miasta w ogólnopolskim rankingu, z której bardzo się cieszę. Od wielu lat staramy się tak planować inwestycje i w taki sposób podejmować wszelkie działania, aby jak o wyróżnienie jest dedykowane wszystkim mieszkańcom naszego miasta, ale w szczególności swój niewątpliwy udział mają tu Radni Rady Miejskiej, a także miejscy urzędnicy, którym serdecznie dziękuję. Oczywiście nie byłoby to też możliwe bez otwartości na nasze problemy Radnych Sejmiku Województwa Mazowieckiego oraz władz centralnych - tłumaczy burmistrz Tadeusz Ciak.

autor: rj

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Wspólnie za budową mostu

    Samorządowcy podpisali list intencyjny na środku Narwi Zobacz galerie...

  • Skutki burzy na terenie powiatu makowskiego

    Połamane drzewa i zalane piwnice - strażacy interweniowali siedem razy Zobacz galerie...

  • Studniówka klas IV Technikum Zespołu Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej w Makowie Maz.

    Fot. Zdzisław Smardzewski Zobacz galerie...