Tygodnik Makowski

Niedziela, 20 września 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Moto Maków dla małej Zosi

16.09.2020 13:13:41

Już w najbliższą niedzielę 20 września na makowskim rynku odbędzie się charytatywna akcja "Przejażdżki motocyklowe dla Zosi"

 Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 13.00. Chętni za symboliczne 5 zł będą mieli możliwość przejażdżki wybranym motocyklem lub z wybranym motocyklistą. Będzie głośno, ale też słodko i miło. 

Dochód z imprezy zostanie przekazany na leczenie Zosi Pawłowskiej z Pułtuska. W oczkach tej małej dziewczynki wykryto nowotwór złośliwy - siatkówczaka. Rodzice dziewczynki zbierają pieniądze na leczenie Zosi w Nowym Jorku. 

- Obiecaliśmy Zosi, że po ratunek dla niej pojedziemy nawet na koniec świata. Teraz jest na to szansa. Ale by tak się stało, potrzebujemy pomocy. Prosimy, pomóżcie nam ratować naszą córeczkę - z takim apelem zwracają się na stronie siepomaga.pl rodzice Zosi

autor: rj

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Wspólnie za budową mostu

    Samorządowcy podpisali list intencyjny na środku Narwi Zobacz galerie...

  • Skutki burzy na terenie powiatu makowskiego

    Połamane drzewa i zalane piwnice - strażacy interweniowali siedem razy Zobacz galerie...

  • Studniówka klas IV Technikum Zespołu Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej w Makowie Maz.

    Fot. Zdzisław Smardzewski Zobacz galerie...