Tygodnik Makowski

Piątek, 25 września 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Maków Mazowiecki

A A A poleć znajomemu drukuj stronę

Milena Chrzanowska nową dyrektorką przedszkola

14.09.2020 13:20:00

Burmistrz Tadeusz Ciak powierzył Milenie Chrzanowskiej pełnienie obowiązków dyrektora nowo powstałego Miejskiego Zespołu Przedszkoli Samorządowych w Makowie Mazowieckim. Nowa dyrektorka będzie pełniła swoją funkcję przez najbliższe 10 miesięcy. Powierzenie stanowiska nastąpiło w związku z brakiem zgłoszeń kandydatów na ogłoszony konkurs.

 

Przypomnijmy, że o połączeniu dwóch przedszkoli miejskich zdecydowali radni na wniosek burmistrza w lutym bieżącego roku. Przyjęte rozwiązanie dotyczy sąsiadujących ze sobą: Przedszkola Samorządowego nr 1 i Przedszkola Samorządowego nr 4. Rozwiązanie zdaniem władz miasta ma pozwolić na optymalizację kosztów, lepszą organizację pracy, lepszą realizację zadań statutowych i rozwój placówki. Wówczas pomysł spotkał się ze sprzeciwem rodziców, nauczycieli i dyrektorek obu placówek, które swój sprzeciw argumentowały m.in. tym, że zabrakło informacji, a także tym, że jeden dyrektor nie będzie w stanie zapewnić bezpieczeństwa dzieciom w dwóch budynkach. Żadna z dotychczasowych dyrektorek nie stanęła do konkursu na wspomniane stanowisko.

Więcej w papierowym wydaniu "TM"

autor: rj

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Wspólnie za budową mostu

    Samorządowcy podpisali list intencyjny na środku Narwi Zobacz galerie...

  • Skutki burzy na terenie powiatu makowskiego

    Połamane drzewa i zalane piwnice - strażacy interweniowali siedem razy Zobacz galerie...

  • Studniówka klas IV Technikum Zespołu Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej w Makowie Maz.

    Fot. Zdzisław Smardzewski Zobacz galerie...