Tygodnik Makowski

Piątek, 22 stycznia 2021

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Maków Mazowiecki

A A A poleć znajomemu drukuj stronę

Rozbudowa liceum z nominacją w konkursie

06.06.2020 09:00:00

„Rozbudowa i modernizacja budynku Liceum Ogólnokształcącego Nr 1 im. Marii Curie Skłodowskiej w Makowie Mazowieckim” jako najciekawsza modernizacja ukończona do 2019 roku, przeszła pomyślnie procedury konkursowe i zakwalifikowała się do udziału w Finale Ogólnopolskiego Konkursu Otwartego "Modernizacja Roku & Budowa XXI w."
To największy i najbardziej prestiżowy konkurs wytyczający nowe trendy w budownictwie oraz promujący najlepsze modernizacje i nowe budowy w Polsce. Celem konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie przedsięwzięć budowlanych: modernizacji oraz budowy nowych obiektów w przestrzeni urbanistycznej wyróżniających się szczególnymi walorami: funkcjonalnymi, urbanistycznymi, estetycznymi i użytkowymi. Patronami honorowymi konkursu są m.in.: Ministerstwo Infrastruktury, Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, Główny Inspektora Nadzoru Budowlanego, Główny Inspektora Ochrony Środowiska, Przewodniczący Komisji Infrastruktury Sejmu RP.

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Mała elektrownia wodna - miasto przedstawia wizualizację

    Inwestycja jest jednym z największych przedsięwzięć zaplanowanych na 2021 roku Zobacz galerie...

  • Protest Kobiet w Makowie Mazowieckim

    Protest przybrał formę spaceru po mieście Zobacz galerie...

  • Wspólnie za budową mostu

    Samorządowcy podpisali list intencyjny na środku Narwi Zobacz galerie...