Tygodnik Makowski

Poniedziałek, 25 stycznia 2021

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Konkurs fotograficzny powiatu

02.06.2020 10:00:00

"Powiat makowski - widok z okna" - pod takim tytułem makowskie starostwo organizuje konkurs fotograficzny skierowany do młodzieży.
Konkurs skierowany jest do młodzieży z klas V-VIII szkół podstawowych i wszystkich klas szkół średnich z terenu powiatu makowskiego. Do konkursu należy przygotować pracę fotograficzną na temat: „Powiat makowski – widok z okna”. Oceniana będzie wartość artystyczna wykonanego zdjęcia oraz kreatywne podejście do tematu. Jak informuje starostwo, zgłoszenia należy przesłać pocztą elektroniczną na adres e-mailowy magdalena.kaczmarek@powiat-makowski.pl lub jako wiadomość prywatną przez Facebooka - www.facebook.com/Powiat-Makowski Termin przesyłania prac mija 5 czerwca o północny Na autorów najlepszych zdjęć czekają nagrody! Główną nagrodą jest aparat INSTAX.

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz