Tygodnik Makowski

Niedziela, 05 lipca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Karniewo: zaproszenie do konkursu foto

30.05.2020 09:00:00

Gminny Ośrodek Kultury w Karniewie zaprasza mieszkańców do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pn. „Pocztówka z Gminy Karniewo”.

Jego celem jest ukazanie walorów przyrodniczych i kulturowych tej gminy, zachęcenie mieszkańców do obserwacji swojej „małej ojczyzny” i poszukiwania w niej ciekawych tematów fotograficznych, rozwijanie artystycznego spojrzenia na otaczającą rzeczywistość i propagowanie fotografii jako formy wyrazu artystycznego i wrażliwości estetycznej.

W konkursie może wziąć każdy, kto lubi fotografować i zajmuje się tym amatorsko. Warunkiem uczestnictwa jest dostarczenie wypełnionej karty zgłoszenia, dostępnej na stronie GOK, na adres tej placówki. Można zrobić to mailowo, przesyłając skan karty zgłoszenia na adres gokkarniewo@wp.pl. Na ten sam adres można przysłać fotografie. Trzeba to zrobić w terminie do 30 czerwca br.

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Skutki burzy na terenie powiatu makowskiego

    Połamane drzewa i zalane piwnice - strażacy interweniowali siedem razy Zobacz galerie...

  • Studniówka klas IV Technikum Zespołu Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej w Makowie Maz.

    Fot. Zdzisław Smardzewski Zobacz galerie...

  • Maków stolicą karate

    Mistrzostwa Polski Kyokushin juniorów i młodzieżowców Polskiego Związku Karate Zobacz galerie...