Tygodnik Makowski

Niedziela, 17 stycznia 2021

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Sonda Tygodnika: jak radzą sobie maturzyści

25.05.2020 09:15:00

W sondzie Tygodnika, który ukaże się w najbliższy wtorek, tegoroczni maturzyści opowiadają, jak wyglądają ich przygotowania do tegorocznej matury. Poprosiliśmy o wypowiedź także maturzystkę z ZS im. ŻAK w Makowie Mazowieckim.

- Ja, podobnie jak część moich koleżanek i kolegów, spędzam ten czas bardzo intensywnie. Nie tylko przygotowuje się do matury, ale też pracuję. Robię to z drobnymi przerwami od lipca ubiegłego roku. W Makowie Mazowieckim jest duże bezrobocie i trudno, zwłaszcza młodym osobom, znaleźć pracę. Mnie się udało. Może dlatego, że zatrudniłam się ponownie na początku bieżącego roku. Teraz raczej wątpię, czy udałoby mi się znaleźć jakieś zajęcie. Zarabiam po to, żeby mieć własne pieniądze i na własne wydatki nie brać ich od rodziców. W ten sposób uczę się niezależności - opowiada Monika Pigut.

Szerzej we wtorkowym Tygodniku Makowskim

autor: RN

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz