Tygodnik Makowski

Niedziela, 24 stycznia 2021

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Maków Mazowiecki

A A A poleć znajomemu drukuj stronę

Konkurs plastyczny: kartka dla mamy

19.05.2020 08:00:00

Makowskie starostwo zaprasza dzieci do udziału w konkursie plastycznym pt. "Powiatowa kartka dla Mamy".

Konkurs skierowany jest do dzieci od 0 do lat 13 z terenu powiatu makowskiego. Wykonaj kartkę z okazji Dnia Matki (format A4 lub mniejszy w dowolnej technice) Zdjęcie wykonanej kartki należy przesłać pocztą elektroniczną na adres e-mailowy magdalena.kaczmarek@powiat-makowski.pl lub poprzez wiadomość prywatną przez portal Facebook https:// www.facebook.com/Powiat-Makowski. W tytule wiadomości należy wpisać: „Wirtualna kartka dla mamy”, a w treści należy zawrzeć informację dotyczącą autora/autorów Pracy (imię/imiona, nazwisko/a, wiek, numer telefonu oraz adres do korespondencji).

Zdjęcia prac należy przesłać do piątku 22.05.2020r.do północy. Nagrody zostaną przyznane w dwóch kategoriach wiekowych 0-7 lat i 8-13 lat Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej www.powiat-makowski.pl oraz www.facebook.com/Powiat-Makowski. 

Uczestnictwo w Konkursie, poprzez zgłoszenie pracy, jest równoznaczne z akceptacją postanowień regulaminu, który publikuje starostwo. 

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz