Tygodnik Makowski

Sobota, 30 maja 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Maków Mazowiecki

A A A poleć znajomemu drukuj stronę

Powiat makowski z największym bezrobociem

18.05.2020 18:00:00

Powiat makowski ma wciąż najwyższą stopę bezrobocia na północnym Mazowszu. Andrzej Jastrzębski, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Makowie Mazowieckim wylicza, że w ubiegłym miesiącu w powiecie makowskim zarejestrowanych było 2910 bezrobotnych. Dokładną stopę bezrobocia wyliczy Urząd Statystyczny, ale szacuje się, że wyniosła ona w kwietniu około 15,5 procent.
To zdecydowanie najwięcej w naszym regionie. Na koniec pierwszego kwartału w powiecie makowskim stopa bezrobocia wyniosła 15,6%. W pozostałych powiatach jest zdecydowanie lepiej: w powiecie żuromińskim – 14,5%, w powiecie pułtuskim – 12,5%, w powiecie płońskim – 9,3%, w powiecie ciechanowskim – 9,1%, w powiecie przasnyskim – 8,8%, w powiecie legionowskim – 6,9%, w powiecie mławskim – 6,1%, a w powiecie nowodworskim – 5,9%. Szerzej w papierowym wydaniu Tygodnika Makowskiego.

autor: RN

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Studniówka klas IV Technikum Zespołu Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej w Makowie Maz.

    Fot. Zdzisław Smardzewski Zobacz galerie...

  • Maków stolicą karate

    Mistrzostwa Polski Kyokushin juniorów i młodzieżowców Polskiego Związku Karate Zobacz galerie...

  • Przytul psa

    Fot. archiwum Przystanku na Cztery Łapy Zobacz galerie...