Tygodnik Makowski

Wtorek, 24 listopada 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Pieniądze na remont strażnicy OSP

03.05.2020 10:30:00

To już kolejne wsparcie dla naszych strażaków ochotników z gminy Krasne. Gmina Krasne złożyła wniosek o przyznanie pomocy finansowej ze środków województwa mazowieckiego w ramach zadania „MAZOWIECKIE STRAŻNICE OSP – 2020” na remont strażnicy w OSP Zalesie.

Uchwałą nr 59/20 Sejmik Województwa Mazowieckiego z dnia 28 kwietnia 2020r. przyznał dofinansowanie jednostkom OSP z terenu Województwa Mazowieckiego.

W tegorocznej edycji programu „Mazowieckie Strażnice OSP-2020” do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego wpłynęło w sumie 258 wniosków. Ostatecznie dofinansowanie w wysokości w sumie 3 mln zł trafi do 158 mazowieckich gmin i miast.

W ramach powyższego zadania dotację w wysokości 20 tys. złotych otrzymała Ochotnicza Straż Pożarna w Zalesiu. W ramach zadania wykonany zostanie m.in. remont posadzki, ścian, sufitu, wymiana stolarki okiennej, remont instalacji elektrycznej.

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz