Tygodnik Makowski

Sobota, 23 stycznia 2021

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Maków Mazowiecki

A A A poleć znajomemu drukuj stronę

Pożegnanie komendanta straży pożarnej

07.03.2020 09:00:00

Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej 4 marca odwołał st. bryg. Arkadiusza Gołębiewskiego ze stanowiska Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Makowie Mazowieckim. Ma to związek z jego przejściem na emeryturę.

St. bryg. Arkadiusz Gołębiewski z pożarnictwem jest związany od 01.07.1985r. W tym dniu rozpoczął naukę w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Po ukończeniu szkoły (tj. 30.06.1990r.) podjął służbę w Komendzie Rejonowej Straży Pożarnej w Makowie Mazowieckim, w której zajmował stanowisko oficera ds. operacyjnych.

Od 01.07.1992r. Gołębiewski pełnił funkcję zastępcy dowódcy JRG PSP w Makowie Mazowieckim. Z dniem 1.03.1997r. zostaje powołany na stanowisko Dowódcy JRG PSP w Różanie. Od 1.03.2007r. zostaje powołany na stanowisko Z-cy Komendanta Powiatowego PSP bw Przasnyszu.

1.10.2017r. decyzją Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego PSP został mianowany Komendantem Powiatowym PSP w Makowie Mazowieckim.

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Mała elektrownia wodna - miasto przedstawia wizualizację

    Inwestycja jest jednym z największych przedsięwzięć zaplanowanych na 2021 roku Zobacz galerie...

  • Protest Kobiet w Makowie Mazowieckim

    Protest przybrał formę spaceru po mieście Zobacz galerie...

  • Wspólnie za budową mostu

    Samorządowcy podpisali list intencyjny na środku Narwi Zobacz galerie...