Tygodnik Makowski

Środa, 27 stycznia 2021

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Maków Mazowiecki

A A A poleć znajomemu drukuj stronę

Wystawa pająków w Makowie Maz.

24.02.2020 09:00:00

Miejski Dom Kultury w Makowie Mazowiecki zaprasza na wyjątkowe wydarzenie z dreszczykiem emocji. Już niedługo, w Centrum Dialogu Kulturowego "Dom Wesołka" czekać na zainteresowanych wystawa pająków i skorpionów.

Ekspozycja będzie czynna od 3 do 8 marca w godzinach od 10.00 do 18.00. O każdej pełnej godzinie śmiałkowie mogą potrzymać niegroźnego pająka na ręce. Na wystawie zaprezentowanych zostanie 35 żywych okazów.

Będzie można obejrzeć m.in. jednego z najniebezpieczniejszych pająków świata, bliskiego kuzyna czarnej wdowy, a także jednego z największych gatunków ptasznika i liczne skorpiony. - Ekspozycja pozwoli zgłębić wiedzę o niezwykłych stworzeniach oraz zobaczyć z bliska egzotyczne gatunki, rzadko spotykane w życiu codziennym. Podczas wystawy jej opiekun odpowie na wszystkie pytania i zainteresuje ciekawostkami ze świata pajęczaków.

O każdej pełnej godzinie będzie można potrzymać najbardziej łagodnego ptasznika na ręce. Bilety (ulgowy 10 zł, normalny - 15 zł), zniżki dla rodzin i grup zorganizowanych (8 osób) można nabyć przy wejściu na wystawę.

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Mała elektrownia wodna - miasto przedstawia wizualizację

    Inwestycja jest jednym z największych przedsięwzięć zaplanowanych na 2021 roku Zobacz galerie...

  • Protest Kobiet w Makowie Mazowieckim

    Protest przybrał formę spaceru po mieście Zobacz galerie...

  • Wspólnie za budową mostu

    Samorządowcy podpisali list intencyjny na środku Narwi Zobacz galerie...