Tygodnik Makowski

Wtorek, 26 stycznia 2021

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Maków Mazowiecki

A A A poleć znajomemu drukuj stronę

fot. starostwo maków
fot. starostwo maków

Co dalej w sprawie wicestarosty makowskiego?

31.01.2020 15:38:09

Dochodzenie utknęło, ale niebawem ma ruszyć z kopyta

Przypomnijmy, że prokuratura postanowiła przyjrzeć się wydarzeniom z udziałem wicestarosty, które rozegrały się w szpitalu w Makowie Mazowieckim w nocy z 16 na 17 grudnia. Na terenie oddziału ratunkowego miało dojść do awantury i znieważenia funkcjonariuszy publicznych. Początkowo dochodzenie nadzorowała Prokuratura Rejonowa w Przasnyszu, a prowadziła Komenda Powiatowa Policji w Makowie Mazowieckim. Potem sprawy przybrały inny obrót.

19 grudnia 2019 r. prokuratura informowała, że: "Znieważenia ratownika medycznego Kamila Ch. oraz dwóch funkcjonariuszy policji Pawła W. i Adriana J. miał dopuścić się Wicestarosta Powiatu Makowskiego Dariusz B., który był pacjentem placówki medycznej. Podczas pobytu na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym Dariusz B. używał wobec ratownika medycznego słów wulgarnych. Twierdził, że ratownik jest pod wpływem alkoholu. Następnie oświadczył, że ten ukradł mu telefon komórkowy. Przybyli na SOR policjanci nie potwierdzili podawanych przez Wicestarostę okoliczności: ratownik medyczny był trzeźwy, telefon komórkowy, który miał być skradziony, zgłaszający miał przy sobie. Dariusz B. był agresywny również wobec funkcjonariuszy policji, używał wobec nich słów obelżywych, napluł na jednego z nich."

Od tego czasu na temat wydarzeń na terenie szpitala zrobiło się cicho. Wiemy, co się działo.

Więcej na ten temat w papierowym wydaniu TM

autor: MJ

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Mała elektrownia wodna - miasto przedstawia wizualizację

    Inwestycja jest jednym z największych przedsięwzięć zaplanowanych na 2021 roku Zobacz galerie...

  • Protest Kobiet w Makowie Mazowieckim

    Protest przybrał formę spaceru po mieście Zobacz galerie...

  • Wspólnie za budową mostu

    Samorządowcy podpisali list intencyjny na środku Narwi Zobacz galerie...