Tygodnik Makowski

Wtorek, 07 lipca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Maków Mazowiecki

A A A poleć znajomemu drukuj stronę


Zaglosuj na dzielnicowego

12.01.2020 12:26:24

Komenda Powiatowa Policji w Makowie Maz. zaprasza do wzięcia udziału w plebiscycie na „Najpopularniejszego Dzielnicowego 2019 roku”.

Dzielnicowy to policjant „pierwszego kontaktu”, dbający o poprawę bezpieczeństwa mieszkańców w swoim rejonie. Pełni bardzo ważną rolę. To policjant, który jak nikt zna charakterystykę poszczególnych miast i osiedli. Często  do nich właśnie zwracają się mieszkańcy z prośbą o pomoc lub poradę.


Po raz kolejny mieszkańcy powiatu makowskiego mogą wyrazić swoją opinię i zagłosować na „Najpopularniejszego Dzielnicowego roku 2019”. Ważnym elementem oceny jest opinia społeczna wyrażona za pomocą anonimowych ankiet. Konkurs będzie trwał przez cały styczeń, a laureata poznamy w lutym po podliczeniu zebranych ankiet.

Ankiety konkursowe można wypełnić w siedzibie KPP w Makowie Maz. oraz wybranych instytucjach naszego powiatu (urzędy gmin, urząd miasta w Makowie Mazowieckim, starostwo, MOPS oraz w posterunkach policji Krasnosielcu i Różanie lub pobrać formularz ze strony internetowej http://www.mazowiecka.policja.gov.pl/wma/, ( zamieszczonej poniżej) i przesłać na maila kppmakowmaz@ra.policja.gov.pl

W bardzo prosty sposób anonimowo można również zagłosować wypełniając ankietę na stronie internetowej makowskiej policji.

autor: MJ

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Skutki burzy na terenie powiatu makowskiego

    Połamane drzewa i zalane piwnice - strażacy interweniowali siedem razy Zobacz galerie...

  • Studniówka klas IV Technikum Zespołu Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej w Makowie Maz.

    Fot. Zdzisław Smardzewski Zobacz galerie...

  • Maków stolicą karate

    Mistrzostwa Polski Kyokushin juniorów i młodzieżowców Polskiego Związku Karate Zobacz galerie...