Tygodnik Makowski

Poniedziałek, 03 sierpnia 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. archiwum
fot. archiwum

Maków Mazowiecki stolicą karate

21.11.2019 14:50:00

W Makowie Mazowieckim odbyły się Mistrzostwa Polski Kyokushin Juniorów i Młodzieżowców Polskiego Związku Karate, których organizatorem był MKKK Shinkyokushin. Zawody ogólnopolskiej rangi w Makowie to ukłon wobec miłośników tej dyscypliny sportu, która w naszym powiecie cieszy się wyjątkową popularnością.

 

W turnieju, zorganizowanym w hali sportowej przy LO im. Marii Curie Skłodowskiej w Makowie Mazowieckim,  startowało 217 zawodników z 77 klubów z całej Polski.

- Jestem absolutnie dumny z występów makowskich karateków. Poziom zawodów był bardzo wysoki, a kilkorgu naszym sportowcom udało się sięgnąć po najwyższe laury. Jednym z nich jest Krzysztof Modzelewski – zdobywca drugiego miejsca i tytułu Wicemistrza Polski Młodzieżowców. Niewiele zabrakło do pierwszego miejsca, ale Szymon Olpiński z Józefowa, z którym zmierzył się Krzysztof, jest zawodnikiem utytułowanym także w turniejach, w których biorą udział dorośli - jest m.in. Mistrzem Polski Seniorów - zaznacza trener Marian Zając.

Trzecie miejsce przypadło trojgu utalentowanym zawodnikom: Natalii Nalewajk, Weronice Czajce oraz Łukaszowi Kacprzyckiemu.

Więcej w papierowym wydaniu "Tygodnika"

autor: mj

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Skutki burzy na terenie powiatu makowskiego

    Połamane drzewa i zalane piwnice - strażacy interweniowali siedem razy Zobacz galerie...

  • Studniówka klas IV Technikum Zespołu Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej w Makowie Maz.

    Fot. Zdzisław Smardzewski Zobacz galerie...

  • Maków stolicą karate

    Mistrzostwa Polski Kyokushin juniorów i młodzieżowców Polskiego Związku Karate Zobacz galerie...