Tygodnik Makowski

Poniedziałek, 03 sierpnia 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. archiwum
fot. archiwum

Klub Senior Plus w Makowie Mazowieckim

15.11.2019 19:00:00

Zakończyły się, trwające od czerwca, prace nad utworzeniem w Makowie Mazowieckim Klubu Senior Plus. Miejsce to powstało specjalnie z myślą o osobach dojrzałych i ich potrzebach.

 

- Prawdziwe życie nie kończy się po przejściu na emeryturę. Jesień życia może być piękna oraz aktywna pod warunkiem, że ma się z kim i gdzie spędzać wolny czas. Dzięki pozyskanym środkom udało nam się stworzyć takie miejsce. Chcemy, żeby seniorzy w pełni korzystali z przygotowanej oferty zajęć, tak aby mogli rozwijać swoje pasje i zainteresowania, na które wcześniej brakowało czasu i możliwości. W ramach działalności klubu będziemy wspierać i zachęcać osoby starsze do pełnego korzystania z różnych form aktywności społecznej, w tym prozdrowotnej, obejmującej propozycje z zakresu aktywności ruchowej, edukacyjnej, kulturalno-rekreacyjnej oraz opiekuńczej. Prowadzone działania z całą pewnością przyczynią się do likwidacji negatywnych stereotypów na temat starości oraz do lepszego zaspokojenia potrzeb seniorów - podkreśla burmistrz Makowa Mazowieckiego Tadeusz Ciak.

Więcej na ten temat w papierowym wydaniu "Tygodnika", nr 48

autor: jm

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Skutki burzy na terenie powiatu makowskiego

    Połamane drzewa i zalane piwnice - strażacy interweniowali siedem razy Zobacz galerie...

  • Studniówka klas IV Technikum Zespołu Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej w Makowie Maz.

    Fot. Zdzisław Smardzewski Zobacz galerie...

  • Maków stolicą karate

    Mistrzostwa Polski Kyokushin juniorów i młodzieżowców Polskiego Związku Karate Zobacz galerie...