Tygodnik Makowski

Poniedziałek, 25 stycznia 2021

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Powiatowy Dzień Nauczyciela

16.10.2019 08:20:00

Powiatowa uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej w tym roku odbyła się 14 października w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Makowie Mazowieckim.
Jak informuje starostwo, z okazji Dnia Edukacji Narodowej w tym roku nagrodą Starosty Makowskiego wyróżnieni zostali: Jolanta Kruszewska – nauczyciel w Zespole Szkół w Różanie, Aneta Michalska – nauczyciel w Zespole Szkół w Krasnosielcu Magdalena Cichowska – wicedyrektor i nauczyciel w Zespole Szkół w Makowie Mazowieckim Ewa Kozłowska – nauczyciel w Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Makowie Mazowieckim Powiatowa uroczystość była też okazją do uhonorowania nauczycieli i innych wyróżniających się w pracy pracowników Nagrodą Dyrektora Szkoły. Dyrektorzy wręczając swoje nagrody krótko uzasadniali swój wybór i zasługi nagradzanych. Oprawę artystyczną do powiatowej gali stanowiło piękne i niezwykle wymowne przedstawienie w wykonaniu uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Makowie Mazowieckim.

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz