Tygodnik Makowski

Środa, 12 sierpnia 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Poszukiwania zakończone sukcesem

10.10.2019 09:05:00

Makowscy policjanci prowadzili poszukiwania 72-letniej kobiety mieszkanki powiatu wołomińskiego, która podczas grzybobrania oddaliła się od grupy znajomych.

Do zdarzenia doszło 8 października około godz. 13:00 w m. Dąbrówka, gdzie 72 letnia kobieta podczas grzybobrania zagubiła się w lesie, o czym powiadomiła jednego z uczestników wyprawy. Mężczyzna ten następnie poinformował o całym zajściu dyżurnego KPP w Makowie Mazowieckim, który natychmiast do wskazanej miejscowości wysłał wszystkie patrole, będące w służbie.

Policjant dowodzący na miejscu skontaktował się z kobietą przez telefon , która poinformowała, że znajduje się na leśnej drodze na której stoi betonowy słup oznaczony numerami.

Dzięki informacjom uzyskanym od kobiety z pomocą leśniczego oraz strażaków PSP i OSP udało się w krótkim czasie odnaleźć zaginioną. Na szczęście 72-latka nie potrzebowała pomocy medycznej.

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Skutki burzy na terenie powiatu makowskiego

    Połamane drzewa i zalane piwnice - strażacy interweniowali siedem razy Zobacz galerie...

  • Studniówka klas IV Technikum Zespołu Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej w Makowie Maz.

    Fot. Zdzisław Smardzewski Zobacz galerie...

  • Maków stolicą karate

    Mistrzostwa Polski Kyokushin juniorów i młodzieżowców Polskiego Związku Karate Zobacz galerie...