Tygodnik Makowski

Czwartek, 22 października 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Czerwonka: pieniądze na wymianę kotłów

19.09.2019 09:05:00

Władze gminy na poważnie wzięły się za rozwiązanie problemu zanieczyszczenia powietrza, spowodowanego przez przestarzałe urządzenia grzewcze.

Wczoraj w Urzędzie Gminy w Czerwonce gościła Elżbieta Lanc, członek Zarządu Województwa Mazowieckiego. Przyjechała do Czerwonki żeby podpisać umowę na dofinansowanie w kwocie 834883,20 zł w ramach projektu "Ograniczenie niskiej emisji, wymiana urządzeń grzewczych na terenie gminy Czerwonka " z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Jak informuje urząd gminy, mieszkańcy będą mogli wymienić w swoich domach stare piece na nowoczesne kotły spalające biomasę, olej lub wykorzystujące paliwa gazowe.

Inwestycja przyczyni się do poprawy jakości powietrza. Mieszkańcom, właścicielom kotłów, przyniesie też oszczędności w wydatkach na ogrzewanie.

autor: RN

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz