Tygodnik Makowski

Poniedziałek, 25 stycznia 2021

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. Roman Nadaj
fot. Roman Nadaj

"Trawi nas nowa epidemia

07.09.2019 10:04:00

Biskup pomocniczy łomżyński koncelebrował doroczną mszę odpustową, 4 września, w kościele pw. św. Rozalii, w parafii szelkowskiej. Święta Rozalia przeszła do historii jako ta, za stawiennictwem której udało się powstrzymać epidemię. W ocenie duchownego choroby zakaźne nie są już tak groźne. Zagraża nam za to zupełnie inna "epidemia".

- Groźny wirus lewicowo-liberalnej ideologii przynosi ogromne straty w życiu osobistym, rodzinnym, ale także i narodowym. To tym bardziej niebezpieczne, że rozprzestrzenia się on pod przykrywką pięknych haseł o nowoczesności, wolności i postępie. W programach popularnych i rozrywkowych wiara i przykazania Boże są przedstawiane jako coś przestarzałego, nie pasującego do dzisiejszego świata – przekonywał duchowny.

Relacja w wydaniu Tygodnika Makowskiego

autor: RN

Komentarze Internautów (1)dodaj komentarz

 • tur, 2019-09-07 23:40:41
  Mowa biskupa
  O czym ten człowiek mówi. Wirus lewicowo-liberalny... Pewnie lepszy byłby kościelno-zabobonny. Może hierarchowie kk najpierw coś o swoich winach w stosunku do maluczkich by powiedzieli (ukrywanie pedofilii)

Ostatnie FotoreportażeRSS

 • Mała elektrownia wodna - miasto przedstawia wizualizację

  Inwestycja jest jednym z największych przedsięwzięć zaplanowanych na 2021 roku Zobacz galerie...

 • Protest Kobiet w Makowie Mazowieckim

  Protest przybrał formę spaceru po mieście Zobacz galerie...

 • Wspólnie za budową mostu

  Samorządowcy podpisali list intencyjny na środku Narwi Zobacz galerie...