Tygodnik Makowski

Środa, 12 sierpnia 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Fotografia Macieja Jóźwiaka w finale

06.09.2019 08:00:00

Fotografia Macieja Jóźwiaka „Poranek w modrzewiowym dworze” weszła do finału XIV edycji konkursu organizowanego przez Urząd Marszałkowski „Serdeczne Mazowsze”.

Fotografia, którą wybrał pan Maciej wykonana została w zabytkowym modrzewiowym dworze w Szelkowie Nowym - teren Gminy Szelków.Konkurs jest dwuetapowy.

Do finału zakwalifikowani zostają autorzy 10 najlepszych fotografii. Następnie organizowane są warsztaty pod opieką profesorów z Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. W tym roku warsztaty zaplanowano w sobotę 7 września Radomiu i tam odbędzie się walka o finał.

Maciej Jóźwiak fotografią rzeki Orzyc zajął się na poważnie 6 lat temu. Od 5 lat prowadzi profil na facebooku - Kocham Orzyc. W 2018 roku fotografie rzeki Orzyc zaprezentowane zostały na czterech indywidualnych wystawach. Były już one doceniane w konkursach.

autor: RN

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Skutki burzy na terenie powiatu makowskiego

    Połamane drzewa i zalane piwnice - strażacy interweniowali siedem razy Zobacz galerie...

  • Studniówka klas IV Technikum Zespołu Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej w Makowie Maz.

    Fot. Zdzisław Smardzewski Zobacz galerie...

  • Maków stolicą karate

    Mistrzostwa Polski Kyokushin juniorów i młodzieżowców Polskiego Związku Karate Zobacz galerie...