Tygodnik Makowski

Wtorek, 26 stycznia 2021

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Ciekawa inicjatywa w Sypniewie

31.08.2019 17:00:00

Rada Dzieci i Młodzieży Rzeczypospolitej Polskiej wystąpiła z inicjatywą organizacji akcji „Przerwany marsz…”, polegającej na symbolicznym dokończeniu 2 września 2019 roku, przerwanego przez wybuch II wojny światowej, marszu do szkoły ówczesnej młodzieży.

Planowana na pierwszy dzień szkoły akcja będzie okazją do tego, aby młodsze i starsze pokolenia mogły wspólnie przywitać nowy rok szkolny.

Na inicjatywę zareagowała dyrekcja i rada pedagogiczna Zespołu Placówek Oświatowych w Sypniewie. Na kilka dni przed rozpoczęciem roku szkolnego zaprosili oni na tę uroczystość osoby urodzone przez 8 maja 1945 r. Zależało im, aby 2 września br., podczas dni upamiętniających 80-tą rocznicę wybuchu II wojny światowej, osoby urodzone w czasie okupacji mogły uczestniczyć w inauguracji roku szkolnego 2019/2020.

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz