Tygodnik Makowski

Poniedziałek, 25 stycznia 2021

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Plaga nietrzeźwych rowerzystów

21.08.2019 09:00:00

W tym tygodniu makowska policja zatrzymała już dwóch nietrzeźwych kierujących rowerzystów. Od początku wakacji do dnia dzisiejszego zostało ich zatrzymanych 63.

W Poniedziałek około godz. 12:09 w miejscowości Szczuki 54 letnia kobieta kierowała rowerem po drodze publicznej będąc w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało 0,57 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu.

Tego samego dnia około godz. 15:35 w miejscowości Krasnosielc 54 letni mężczyzna kierował po drodze publicznej rowerem będąc w stanie po użyciu. Badanie wykazało 0,10 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu.

autor: rom

Komentarze Internautów (1)dodaj komentarz

 • Ttt, 2019-08-21 15:57:20
  Glupota
  A jakie zagrożenie stwarza rowerzysta majacy 0.10g/l. Karanie takich rowerzystów to zwykle kur.... Ze strony pseudo policjantow. Nijak nie wpływa to na niczyje bezpieczeństwo a tylko krzywdzi ludzi

Ostatnie FotoreportażeRSS

 • Mała elektrownia wodna - miasto przedstawia wizualizację

  Inwestycja jest jednym z największych przedsięwzięć zaplanowanych na 2021 roku Zobacz galerie...

 • Protest Kobiet w Makowie Mazowieckim

  Protest przybrał formę spaceru po mieście Zobacz galerie...

 • Wspólnie za budową mostu

  Samorządowcy podpisali list intencyjny na środku Narwi Zobacz galerie...