Tygodnik Makowski

Środa, 08 lipca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Śmiertelny wypadek, kierowca uciekł

12.08.2019 11:30:00

Dopiero dziś makowska policja ujawniła okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło 8 sierpnia w miejscowości Nowy Podoś w gminie Płoniawy - Bramura.

 Niewiele się od niej w tej sprawie dowiedzieliśmy. Poza tym, że 20-letni kierowca mitsubishi, mieszkaniec tej gminy stracił, kontrolę nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Jak twierdzi makowska policja, kierujący oddalił się z miejsca zdarzenia, zostawiając w pojeździe ciężko rannego pasażera.

Ten ostatni, 19-latek z miejscowości Nowe Zacisze w gminie Czerwonka, uczeń Zespołu Szkół w Makowie Mazowieckim, niestety nie przeżył.

Szef przasnyskiej prokuratury twierdzi, że sprawca wypadku został zatrzymany 3,5 godziny później. Miał wtedy 0,4 promila alkoholu. 10 sierpnia sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu.

Szerzej we wtorkowym Tygodniku Makowskim.

autor: RN

Komentarze Internautów (1)dodaj komentarz

 • Mitsubishi, 2019-08-12 11:58:33
  Alkohol
  A czemu nie podajecie informacji, że w organizmie kierowcy wykryto narkotyki? Czemu nie podajecie, że też miał je przy sobie?

Ostatnie FotoreportażeRSS

 • Skutki burzy na terenie powiatu makowskiego

  Połamane drzewa i zalane piwnice - strażacy interweniowali siedem razy Zobacz galerie...

 • Studniówka klas IV Technikum Zespołu Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej w Makowie Maz.

  Fot. Zdzisław Smardzewski Zobacz galerie...

 • Maków stolicą karate

  Mistrzostwa Polski Kyokushin juniorów i młodzieżowców Polskiego Związku Karate Zobacz galerie...