Tygodnik Makowski

Wtorek, 27 października 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Bilans weekendu: czterej pijani na drogach

30.07.2019 12:00:00

Kolejny weekend w tym roku nie obył się bez zatrzymanych nietrzeźwych kierujących na drogach powiatu makowskiego. Policjanci zatrzymali trzech nietrzeźwych kierujących pojazdami oraz jednego nietrzeźwego rowerzystę.

W piątek około godz. 16:28 w miejscowości Byszewo gm. Karniewo policjanci z KPP Maków Mazowiecki zatrzymali 69 letniego kierowcę VW Golf , który znajdował się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało 0,43 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu.

Jak informuje makowska komenda policji, w niedzielę około godz. 14:49 w miejscowości Orzyc 46 letni mężczyzna kierował rowerem będąc w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało 1,15 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu.

Tego samego dnia około godz. 18:00 w miejscowości Rzewnie 30 letni mężczyzna kierował ciągnikiem rolniczym znajdując się w stanie nietrzeźwości . Badanie wykazało 1.16mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu.

Również w niedzielę około godz. 22:10 w m. Płoniawy-Bramura makowscy policjanci zatrzymali 32 letniego kierującego audi A4, który znajdował się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało 0,80 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu. W toku prowadzonych czynności okazało się, że mężczyzna ma aktualny sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów oraz jest osobą poszukiwaną w celu odbycia kary.

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Wspólnie za budową mostu

    Samorządowcy podpisali list intencyjny na środku Narwi Zobacz galerie...

  • Skutki burzy na terenie powiatu makowskiego

    Połamane drzewa i zalane piwnice - strażacy interweniowali siedem razy Zobacz galerie...

  • Studniówka klas IV Technikum Zespołu Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej w Makowie Maz.

    Fot. Zdzisław Smardzewski Zobacz galerie...