Tygodnik Makowski

Wtorek, 19 stycznia 2021

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Awanse w straży pożarnej

17.06.2019 11:00:00

14 czerwca w Komendzie Powiatowej PSP w Makowie Mazowieckim odbył się uroczysty apel podczas którego wręczono medale, odznaczenia i awanse na wyższe stopnie służbowe.

Podczas uroczystości wręczono 14 awansów na wyższe stopnie służbowe, brązową odznakę „Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej” oraz srebrny medal „Za Zasługi dla Pożarnictwa”.

Komendant Powiatowy PSP w Makowie Maz. st. bryg. Arkadiusz Gołębiewski wręczył zaproszonym gościom okolicznościowe statuetki w podziękowaniu za dotychczasową współpracę .

Na zakończenie głos zabrali Mazowiecki Komendant Wojewódzki PSP w Warszawie nadbryg. Bogdan Łasica, Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Makowie Maz i Starosta Powiatu Makowskiego dh Zbigniew Deptuła. W swoich przemówieniach podziękowali strażakom za ofiarną służbę oraz życzyli wszelkiej pomyślności i szczęśliwego zakończenia każdej akcji.

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz