Tygodnik Makowski

Środa, 27 stycznia 2021

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Piknik z powiatem

09.06.2019 09:00:00

25 maja br. na terenie przy Liceum Ogólnokształcącym w Makowie Mazowieckim odbył się „Piknik z Powiatem” z okazji Dnia Dziecka. Organizatorem imprezy był Starosta Makowski Zbigniew Deptuła wraz z Urzędem Marszałkowskim.

Jak informuje starostwo, w programie pikniku znalazły się animacje – gry, zabawy, konkursy prowadzone przez animatorów pokaz mega baniek, dmuchane zamki, strefa malucha. Amatorzy doznań sportowych mogli sprawdzić się, celując rzutkami do tarczy lub podczas gry w piłkę nożną.

Miłośnicy koni i jazdy konnej mogli „pogalopować” na końskim grzbiecie dzięki uprzejmości „Stajni MarGo” z Nowego Sielca. Obecność na „Pikniku z Powiatem” można było uwiecznić na zdjęciach z Fotobudki.

Piknik uatrakcyjnili Artyści Mimello: Krasnoludek, Cyrkowiec, Szczudlarki i Mim! Spędzili czas bawiąc się z dziećmi. Była to wyjątkowa okazja do skoków przez „gigantyczną skakankę”, nauki żonglowania czy jazdy na bicyklu. Niezapomniane wrażenia! Cały dzień zabaw i niesamowitych uśmiechów.

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Mała elektrownia wodna - miasto przedstawia wizualizację

    Inwestycja jest jednym z największych przedsięwzięć zaplanowanych na 2021 roku Zobacz galerie...

  • Protest Kobiet w Makowie Mazowieckim

    Protest przybrał formę spaceru po mieście Zobacz galerie...

  • Wspólnie za budową mostu

    Samorządowcy podpisali list intencyjny na środku Narwi Zobacz galerie...