Tygodnik Makowski

Poniedziałek, 25 stycznia 2021

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Kierowca z makowskiego stracił prawo jazdy

29.05.2019 09:00:00

Policjanci pułtuskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy mieszkańcowi powiatu makowskiego, który w obszarze zabudowanym jechał samochodem z prędkością przekraczającą 106 km/h.

Mężczyzna na trzy miesiące stracił prawo jazdy otrzymał mandat w wysokości 400 zł oraz punkty karne.

Bezmyślne zachowanie kierowcy zostało zarejestrowane przez pułtuskich policjantów w czwartkowe popołudnie na ulicy Wyszkowskiej. 31-letni kierowca forda przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 56 km/h. Policjanci za tak rażące łamanie przepisów zatrzymali prawo jazdy, dodatkowo ukarali kierowcę forda mandatem i nałożyli 10 punktów karnych.

W dalszym ciągu niestety, nie wszyscy kierowcy zdają sobie sprawę z zagrożenia jakie niesie za sobą jazda z nadmierną prędkością.

Kierującemu, który porusza się pojazdem w obszarze zabudowanym i przekracza dozwoloną prędkość powyżej 50 km/h, obligatoryjnie zatrzymywane jest prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz