Tygodnik Makowski

Czwartek, 26 listopada 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Maków Mazowiecki

A A A poleć znajomemu drukuj stronę

Przetarg na ul. Zachodnią i ul. Przemysłową

11.04.2019 10:00:00

Maków Mazowiecki ogłosił przetarg na roboty budowlane polegające na rozbudowie ulicy Zachodniej i ulicy Przemysłowej w ramach ,,Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016 – 2019” realizowanego przez Wojewodę Mazowieckiego.

Zadanie obejmować będzie budowę kanalizacji deszczowej oraz linii oświetlenia ulicznego w ulicy Zachodniej i Przemysłowej. W zakresie branży drogowej ulica Zachodnia zostanie przebudowana, zmiany obejmować będą poszerzenie jezdni do 6,0 metrów oraz utworzenie jednostronnego ciągu pieszo – rowerowego.

Ulica Przemysłowa zostanie poddana przebudowie, zmiany obejmować będą wyznaczenie nowej szerokości jezdni na 7,0 metrów, utworzenie jednostronnego chodnika, ścieżki rowerowej i zatok postojowych dla samochodów osobowych i ciężarowych. Wybudowane zostanie połączenie dróg, którego w chwili obecnej nie ma i stanowią je tereny zieleni nieurządzonej. Powstanie łącznik łączący obie drogi gminne o szerokości jezdni 7,0 m, obustronnym chodnikiem i ścieżką rowerową.

Oferty można składać do 24 kwietnia do godz. 9.50

autor: RN

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz