Tygodnik Makowski

Wtorek, 24 listopada 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Uciekał na motocyklu

04.04.2019 10:30:00

Motocyklista nie zatrzymał się do kontroli drogowej, jednak dzielnicowy szybko ustalił sprawcę. Okazało się, że uciekał bo nie miał prawa jazdy. Za próbę ucieczki grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

W niedzielne popołudnie w miejscowości Rzewnie dzielnicowy zauważył motocyklistę, który na widok radiowozu przyspieszył, nie zatrzymał się przed znakiem Stop i z dużą prędkością odjechał.

Jak informuje makowska policja, motocykl nie miał również tablicy rejestracyjnej. Widząc to dzielnicowy podjął pościg za motocyklistą, lecz pomimo wydawanych sygnałów świetlnych i dźwiękowych motocyklista nie zatrzymał się.

Dzielnicowy w trakcie wykonywanych czynności w tej sprawie ustalił kierującego motocyklem. Okazało się, że kierujący ma 28 lat i mieszka na terenie gminy Rzewnie. Swoje zachowanie tłumaczył brakiem prawa jazdy.

autor: RN

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Protest Kobiet w Makowie Mazowieckim

    Protest przybrał formę spaceru po mieście Zobacz galerie...

  • Wspólnie za budową mostu

    Samorządowcy podpisali list intencyjny na środku Narwi Zobacz galerie...

  • Skutki burzy na terenie powiatu makowskiego

    Połamane drzewa i zalane piwnice - strażacy interweniowali siedem razy Zobacz galerie...