Tygodnik Makowski

Czwartek, 26 listopada 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Płoniawy-Bramura

A A A poleć znajomemu drukuj stronę

Sołectwo do podziału?

25.02.2019 08:45:00

W gminie Płoniawy - Bramu odbędą się konsultacje społeczne w celu zasięgnięcia opinii w sprawie podziału sołectwa Stare Zacisze na dwa odrębne sołectwa.

Konsultacje potrwają do 3 marca. Uprawnionymi do wzięcia udziału w konsultacjach są mieszkańcy miejscowości Stare Zacisze i Popielarka. 

 Karty konsultacyjne można pobrać:podczas spotkania z mieszkańcami Starych Zacisze i Popielarki, u komisji konsultacyjnej,w Urzędzie Gminy Płoniawy-Bramura 83 A , 06-210 Płoniawy-Bramura- pokój nr 4,w dniach i godzinach pracy urzędu (poniedziałek – piątek godz.8.00-16.00),w Biuletynie Informacji Publicznej www.bip.ploniawy-bramura.plna stronie internetowej Urzędu Gminy Płoniawy-Bramura www.ploniawy-bramura.pl

Wypełnione karty konsultacyjne można składać osobiście:podczas spotkania z mieszkańcami Starych Zacisz i Popielarki, u komisji konsultacyjnej,w Urzędzie Gminy Płoniawy-Bramura 83 A , 06-210 Płoniawy-Bramura- pokój nr 4,w dniach i godzinach pracy urzędu (poniedziałek – piątek godz.8.00-16.00).

Urząd gminy zaprasza mieszkańców Starych Zacisz i Popielarki na spotkanie podczas których będą mogli wyrazić swoją opinię na temat podziału sołectwa - 27 lutego 2019 r. (środa) o godz. 14:00 w Sali Weselnej "Zacisze" w Starych Zaciszach.

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Protest Kobiet w Makowie Mazowieckim

    Protest przybrał formę spaceru po mieście Zobacz galerie...

  • Wspólnie za budową mostu

    Samorządowcy podpisali list intencyjny na środku Narwi Zobacz galerie...

  • Skutki burzy na terenie powiatu makowskiego

    Połamane drzewa i zalane piwnice - strażacy interweniowali siedem razy Zobacz galerie...