Tygodnik Makowski

Wtorek, 26 stycznia 2021

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

O bezpieczeństwie w Internecie

16.02.2019 09:15:00

14 lutego w Zespole Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej w Makowie Maz. odbyło się spotkanie z uczniami poświęcone bezpieczeństwu w Internecie.

Uczniowie oraz pedagodzy wiedzą, że dużym niebezpieczeństwem w obecnej chwili są zagrożenia w sieci. W tym roku Dzień Bezpiecznego Internetu przypadł w okresie ferii zimowych, dlatego też uczniowie i nauczyciele postanowili ten dzień uczcić właśnie 13 lutego. Na spotkanie zaprosili funkcjonariusza makowskiej policji.

Jak informuje szkoła, w trakcie spotkania poruszono temat bezpiecznego korzystania z Internetu i portali społecznościowych, użytkowanie telefonów komórkowych, zamieszczanie informacji i pobieranie plików z Internetu. Omówiono również bardzo ważną kwestię jaką jest odpowiedzialność za popełniane przestępstwa za pomocą Internetu.

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Mała elektrownia wodna - miasto przedstawia wizualizację

    Inwestycja jest jednym z największych przedsięwzięć zaplanowanych na 2021 roku Zobacz galerie...

  • Protest Kobiet w Makowie Mazowieckim

    Protest przybrał formę spaceru po mieście Zobacz galerie...

  • Wspólnie za budową mostu

    Samorządowcy podpisali list intencyjny na środku Narwi Zobacz galerie...