Tygodnik Makowski

Poniedziałek, 25 stycznia 2021

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Zatrzymany za włamania do piwnic

24.01.2019 11:00:00

Makowscy policjanci zatrzymali 18-latka podejrzanego o kradzież z włamaniem do trzech piwnic w miejscowości Dzierżanowo (gm. Szelków).

Dyżurny makowskiej policji 22 stycznia około godz. 15:30 otrzymał zgłoszenie o kradzieży z włamaniem do piwnicy w Dzierżanowie. Na miejsce zdarzenia pojechali dzielnicowi.

Jak informuje makowska komenda, właścicielka piwnicy wskazała zerwany skobel zabezpieczający wejście do piwnicy. Ze środka zginęło drewno na opał. W trakcie czynności do policjantów podszedł mężczyzna i również zgłosił włamanie do jego piwnicy. Sprawca do środka dostał się w taki sam sposób. W tym przypadku łupem włamywacza były artykuły spożywcze. Dzielnicowi pracując na miejscu ujawnili trzecią okradzioną piwnicę.

W trakcie czynności dzielnicowi i policjanci Wydziału Kryminalnego ustalili osobę podejrzaną o dokonanie włamań. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, który przebywał w swoim mieszkaniu. 18 – latek był kompletnie zaskoczony wizytą policjantów.

Szerzej we wtorkowym Tygodniku Makowskim

autor: RN

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Mała elektrownia wodna - miasto przedstawia wizualizację

    Inwestycja jest jednym z największych przedsięwzięć zaplanowanych na 2021 roku Zobacz galerie...

  • Protest Kobiet w Makowie Mazowieckim

    Protest przybrał formę spaceru po mieście Zobacz galerie...

  • Wspólnie za budową mostu

    Samorządowcy podpisali list intencyjny na środku Narwi Zobacz galerie...