Tygodnik Makowski

Piątek, 30 października 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Policyjne podsumowanie sylwestra i Nowego Roku

03.01.2019 10:00:00

Jeden wypadek drogowy, dwie niegroźne kolizje i jeden nietrzeźwy rowerzysta - to bilans na drogach naszego powiatu podczas Sylwestra i Nowego Roku.

1 grudnia o godz. 10.30 w Magnuszewie Małym miał miejsce wypadek drogowy w wyniku którego 2 osoby trafiły do szpitala. Wstępne ustalenia wskazują na to, że kierujący fiatem, mieszkaniec pow. makowskiego, wykonując nieprawidłowo manewr skrętu w lewo doprowadził do zderzenia się z prawidłowo jadącym nissanem. Następnie nissan uderzył w drzewo.

Jak informuje makowska policja, w wyniku tego zderzenia ucierpiał kierujący i pasażer nissana. Osoby te zostały zabrane do szpitala. Na szczęście ich obrażenia nie zagrażają ich życiu i zdrowiu. Kierujący obu pojazdów byli trzeźwi.

Podczas tych Świąt makowska policja odnotowała również 2 niegroźne kolizje drogowe. Policjanci zatrzymali również jednego nietrzeźwego rowerzystę w Makowie Mazowieckim. 59 – letni mężczyzna kierował rowerem mając ponad 1 promil alkoholu w organizmie. Został ukarany mandatem.

autor: RN

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz