Tygodnik Makowski

Poniedziałek, 25 stycznia 2021

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Konkurs świąteczny w Czerwonce

27.12.2018 10:00:00

21 grudnia odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród w konkursie świątecznym na najładniejszą ozdobę bożonarodzeniową organizowanym przez Bibliotekę Publiczną – Centrum Kultury w Czerwonce.

Wpłynęło ponad 60 prac, z czego nagrodzono piętnaście osób. Adresatami konkursu byli dzieci i młodzież z terenu Gminy Czerwonka. 

Jak informuje urząd gminy, warunkiem uczestnictwa było wykonanie ozdoby świątecznej w dowolnej formie i dowolną techniką. Prace oceniano w dwóch kategoriach wiekowych: I-IV klasa Szkoła Podstawowa oraz V-VII Szkoła Podstawowa i III gimnazjum.

21 grudnia w Szkole Podstawowej odbyło się podsumowanie konkursu. Dyrektor Biblioteki Paulina Lewandowska wręczyła nagrody poszczególnym laureatom doceniając jednocześnie wkład i ogrom wysiłku przy tworzeniu świątecznych ozdób. Ponadto wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni słodkimi „mikołajami”.

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz