Tygodnik Makowski

Piątek, 10 lipca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Długodystansowcy z Szelkowa

16.05.2017 11:00:00

Już po raz siódmy w Szelkowie rozegrany został półmaraton szelkowski i bieg długodystansowy (te zawody wchodzą w skład tzw. makowskiej triady biegowej). Uczestniczyło ok. 100 zawodników. Szelkowska impreza tradycyjnie rozpoczyna się od akcentu patriotycznego - złożenia kwiatów pod miejscowym pomnikiem żołnierzy. Delegacji biegaczy składającej wieniec przewodniczy zawsze wójt gminy Szelków Arnold Maciej Grossman - główny organizator biegu (na sam udział w biegu jeszcze w tym roku nie dał się namówić).

 Trasę przeprowadzono inaczej trasa wiodła przez Magnuszew w stronę Narwi. Uczestnicy mieli do pokonania jedno lub dwa okrążenia po 10,5 km.
 Półmaraton zakończył się zwycięstwem  miejscowego biegacza  Krzysztofa Żebrowskiego,  wspaniałym rezultatem – 1:11,23. Drugie miejsce zajął Dariusz Wieczorek z  Legionowa (1:18,02), a  na trzecim miejscu bieg ukończył Michał Nowosielski z Pułtuska (1:19,15).

 lew

 Cały artykuł w aktualnym wydaniu TM

autor: red

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Skutki burzy na terenie powiatu makowskiego

    Połamane drzewa i zalane piwnice - strażacy interweniowali siedem razy Zobacz galerie...

  • Studniówka klas IV Technikum Zespołu Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej w Makowie Maz.

    Fot. Zdzisław Smardzewski Zobacz galerie...

  • Maków stolicą karate

    Mistrzostwa Polski Kyokushin juniorów i młodzieżowców Polskiego Związku Karate Zobacz galerie...