Tygodnik Makowski

Czwartek, 09 lipca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Nie będzie już „Ciuchci”

15.09.2015 15:20:00

Gmina Karniewo będzie jedną z 16 gmin zakładających nowe stowarzyszenie, powstające na podwalinach Lokalnej Grupy Działania „Ciuchcia Krasińskich”.

Organizacja ta, zrzeszająca gminy m.in. z powiatu ciechanowskiego, przasnyskiego, mławskiego i jedną z powiatu makowskiego, czyli Karniewo, była pośrednikiem w realizacji wielu projektów m.in. na rewitalizacje wsi Szwelice. Na sesji Rady Gminy Karniewo, 10 września, kierowniczka LGD poprosiła radnych o prowadzenie do porządku obrad uchwały o utworzeniu nowej organizacji.

- Stowarzyszanie jest w trakcie przygotowywania strategii rozwoju. Zwracamy się z prośbą o to aby w ramach wsparcia przygotowawczego do ubiegania się o dofinansowanie trwożyć nowe stowarzyszenie LGD „Północne Mazowsze” – mówiła Anna Kienik. Radni przychylili się do ej prośby, jednogłośnie przyjęli również proponowaną przez nią uchwałę o przystąpieniu do nowego LGD.

autor: KK

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Skutki burzy na terenie powiatu makowskiego

    Połamane drzewa i zalane piwnice - strażacy interweniowali siedem razy Zobacz galerie...

  • Studniówka klas IV Technikum Zespołu Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej w Makowie Maz.

    Fot. Zdzisław Smardzewski Zobacz galerie...

  • Maków stolicą karate

    Mistrzostwa Polski Kyokushin juniorów i młodzieżowców Polskiego Związku Karate Zobacz galerie...