Tygodnik Makowski

Czwartek, 09 lipca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Mandat za piwo? To skandal!

10.09.2014 12:19:00

Podczas Dni Różana policja wystawiła 40 osobom mandaty za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym. Zachowanie funkcjonariuszy pozostawiło niesmak.

 

Działania policjantów podczas Dni Różana zostały skrytykowane na nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej 22 sierpnia. Sprawę poruszyła radna Jolanta Kruszewska.

- Chciałabym zwrócić uwagę na niesmak, jaki pozostał po Dniach Różana, a dotyczył obsługi przez policję tej imprezy. Jaka miała być rola policji? Kiedy zgłaszałam osobę leżącą, nie wiem, czy była chora czy pijana. Policjant odpowiedział mi, że nie jest od takich spraw. Mam więc pytanie, od jakich spraw jest policja? Słyszałam, że wiele mandatów zostało wystawione na Dniach Różana. Czy to prawda panie burmistrzu? – pytała radna. - Czy od tego była policja? Uważam, że policja powinna pilnować porządku, żeby ludzie nie rozrabiali, żeby kulturalnie się bawili - dodała.

Więcej w "TM" nr 36 z 9 września 2014 r.

autor: k.k.

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Skutki burzy na terenie powiatu makowskiego

    Połamane drzewa i zalane piwnice - strażacy interweniowali siedem razy Zobacz galerie...

  • Studniówka klas IV Technikum Zespołu Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej w Makowie Maz.

    Fot. Zdzisław Smardzewski Zobacz galerie...

  • Maków stolicą karate

    Mistrzostwa Polski Kyokushin juniorów i młodzieżowców Polskiego Związku Karate Zobacz galerie...