Tygodnik Makowski

Czwartek, 09 lipca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

V Piknik Różański

03.09.2014 11:45:00

W najbliższy weekend, 6 i 7 września, w Forcie nr 1 przy ul. Szkolnej w Różanie po raz piąty odbędzie się Różański Piknik Militarny. Organizatorzy: Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Różańskiej. Burmistrz Gminy Różan, GOUK w Różanie i Publiczne Gimnazjum w Różanie przygotowali szereg atrakcji.

 

W sobotę, 6 września, o godzinie 9 zaplanowano I rajd pieszy miejscami pamięci „Dwa wrześnie Różana” skierowany do młodzieży gimnazjalnej. O godzinie 10 i 12 zaplanowano wyjazd grup na zwiedzanie Krajowego Składowiska Odpadów Radioaktywnych (ilość miejsc ograniczona). Między 11 a 11.40 będzie parada militarnych pojazdów zabytkowych ulicami miasta. Będzie również rajd rowerowy dla dorosłych.

W niedzielę, 7 września, zaplanowano prezentację militarnych pojazdów zabytkowych, mecz piłki nożnej pomiędzy drużyną parlamentarzystów i samorządowców, otwarty konkurs strzelecki o Puchar Burmistrza Gminy Różan i inscenizację sceny batalistycznej z okresu wyzwolenia Różana przez Armię Czerwoną.

autor: k.k.

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Skutki burzy na terenie powiatu makowskiego

    Połamane drzewa i zalane piwnice - strażacy interweniowali siedem razy Zobacz galerie...

  • Studniówka klas IV Technikum Zespołu Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej w Makowie Maz.

    Fot. Zdzisław Smardzewski Zobacz galerie...

  • Maków stolicą karate

    Mistrzostwa Polski Kyokushin juniorów i młodzieżowców Polskiego Związku Karate Zobacz galerie...