Tygodnik Makowski

Poniedziałek, 27 stycznia 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!
fot. archiwum
fot. archiwum

Klub Senior Plus w Makowie Mazowieckim

15.11.2019 19:00:00

Zakończyły się, trwające od czerwca, prace nad utworzeniem w Makowie Mazowieckim Klubu Senior Plus. Miejsce to powstało specjalnie z myślą o osobach dojrzałych i ich potrzebach.

 

- Prawdziwe życie nie kończy się po przejściu na emeryturę. Jesień życia może być piękna oraz aktywna pod warunkiem, że ma się z kim i gdzie spędzać wolny czas. Dzięki pozyskanym środkom udało nam się stworzyć takie miejsce. Chcemy, żeby seniorzy w pełni korzystali z przygotowanej oferty zajęć, tak aby mogli rozwijać swoje pasje i zainteresowania, na które wcześniej brakowało czasu i możliwości. W ramach działalności klubu będziemy wspierać i zachęcać osoby starsze do pełnego korzystania z różnych form aktywności społecznej, w tym prozdrowotnej, obejmującej propozycje z zakresu aktywności ruchowej, edukacyjnej, kulturalno-rekreacyjnej oraz opiekuńczej. Prowadzone działania z całą pewnością przyczynią się do likwidacji negatywnych stereotypów na temat starości oraz do lepszego zaspokojenia potrzeb seniorów - podkreśla burmistrz Makowa Mazowieckiego Tadeusz Ciak.

Więcej na ten temat w papierowym wydaniu "Tygodnika", nr 48

autor: jm

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Maków stolicą karate

    Mistrzostwa Polski Kyokushin juniorów i młodzieżowców Polskiego Związku Karate Zobacz galerie...

  • Przytul psa

    Fot. archiwum Przystanku na Cztery Łapy Zobacz galerie...

  • Bez bramek (ale ciekawie) w Makowie

    W sobotę w Makowie Mazowieckim w przedostatnim meczu rundy jesiennej zmierzyły się drużyny Makowianki i MKS Przasnysz Zobacz galerie...