Tygodnik Makowski

Czwartek, 05 grudnia 2019

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!

Kolejni pijani na drogach

06.08.2019 07:50:00

Kolejny weekend w tym roku nie obył się bez zatrzymanych nietrzeźwych kierujących na drogach powiatu makowskiego. Policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierujących pojazdami oraz trzech nietrzeźwych rowerzystów.

W piątek około godz. 10:45 w miejscowości Obłudzin policjanci z KPP Maków Mazowiecki zatrzymali 29 letniego kierowcę Mercedesa , który znajdował się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało 1,12 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu oraz spowodował zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym nie mając uprawień. Prowadzone jest postępowanie.

Tego samego dnia około godz. 21:44 w miejscowości Węgrzynowo 48 letni mężczyzna kierował rowerem znajdując się w stanie nietrzeźwości . Badanie wykazało 0.56mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu.

W sobotę około godz. 14:45 w miejscowości Karniewo 37 letni mężczyzna kierował rowerem będąc w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało 0,94 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu. Tego samego dnia około godz. 17:13 w miejscowości Maków Mazowiecki 26 letni mężczyzna kierował samochodem Skoda znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało 0,99mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu. Zatrzymano prawo jazdy.

W niedzielę około godz. 19:37 w miejscowości Młynarze 44 letni mężczyzna kierował rowerem będąc w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało 1,22 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu. Również w niedzielę około godz. 19:37 w miejscowości Młynarze 42 letni mężczyzna kierował rowerem będąc w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało 0,68 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu.

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Maków stolicą karate

    Mistrzostwa Polski Kyokushin juniorów i młodzieżowców Polskiego Związku Karate Zobacz galerie...

  • Przytul psa

    Fot. archiwum Przystanku na Cztery Łapy Zobacz galerie...

  • Bez bramek (ale ciekawie) w Makowie

    W sobotę w Makowie Mazowieckim w przedostatnim meczu rundy jesiennej zmierzyły się drużyny Makowianki i MKS Przasnysz Zobacz galerie...