Tygodnik Makowski

Czwartek, 12 grudnia 2019

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!

Ukradł auto babci

04.05.2019 07:00:00

19 – latek odpowie za kradzież auta babci. Wykorzystując nieuwagę matki i siostry, robiących zakupy w sklepie, odjechał pożyczonym autem babci.

19 – latek odpowie za kradzież auta babci. Wykorzystując nieuwagę matki i siostry robiące zakupy w sklepie odjechał pożyczonym autem babci. Grozi mu za to do 5 lat pozbawienia wolności. Do zdarzenia doszło 30 kwietnia o godz. 19:50 w Różanie. Mama z 21 – letnią córką i 19 – letnim synem pojechali na zakupy pożyczonym od ich babci autem.

19 – latek wykorzystując moment, w którym matka z córką robiły zakupy, odjechał autem nie mówiąc nic o swoim zamiarze. Kiedy kobiety wyszły ze sklepu zobaczyły, że auto zniknęło z parkingu.  O całym zajściu powiadomiły policję.

W trakcie prowadzonych czynności przez makowskich policjantów okazało się, że 19 – latek nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Auto i kierowcę odnaleziono w Pomiechówku.

Więcej we wtorkowym Tygodniku Makowskim

autor: RN

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Maków stolicą karate

    Mistrzostwa Polski Kyokushin juniorów i młodzieżowców Polskiego Związku Karate Zobacz galerie...

  • Przytul psa

    Fot. archiwum Przystanku na Cztery Łapy Zobacz galerie...

  • Bez bramek (ale ciekawie) w Makowie

    W sobotę w Makowie Mazowieckim w przedostatnim meczu rundy jesiennej zmierzyły się drużyny Makowianki i MKS Przasnysz Zobacz galerie...