Tygodnik Makowski

Niedziela, 18 sierpnia 2019

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!

Zaginiony mężczyzna odnalazł się

22.01.2019 16:00:00

Dziś makowska policja odnalazła zaginionego 51 – letniego Waldemara Królickiego, który miesiąc temu wyszedł z domu. W dalszym ciągu policjanci poszukują 88 – letniej Heleny Milewskiej i 43 – letniego Dariusza Badek.

Ktokolwiek posiada informacje o miejscu pobytu tych osób proszony jest o pilny kontakt z policją.

Informacje o zaginięciu 51 – letniego Waldemara Królickiego makowska policja otrzymała 9 stycznia 2019 roku. Mężczyzna wyszedł z domu 23 grudnia 2018 roku nic nie mówiąc rodzinie. Dziś makowscy policjanci znaleźli mężczyznę całego i zdrowego na terenie gminy Szelków. Oświadczył, że przez ostatni miesiąc przebywał na terenie pow. wyszkowskiego, gdzie pracował dorywczo.

Wszystkim osobom, które przyczyniły się do odnalezienia mężczyzny makowska policja serdecznie dziękuje.

Jak informuje rzeczniczka makowskiej komendy, policjanci Wydziału Kryminalnego prowadzą intensywne poszukiwania osób zaginionych z terenu powiatu makowskiego.

Pierwsza osoba to, 88 – letnia Helena Milewska, mieszkanka miejscowości Łęg (gmina Płoniawy – Bramura). Zaginiona po raz ostatni była widziana na terenie swojej posesji 13 czerwca 2017. O zaginięciu kobiety powiadomił syn, który w tym czasie pojechał na zakupy zostawiając mamę w domu. Helena Milewska ma 155 cm wzrostu, siwe włosy, szczupłej budowy ciała. W chwili zaginięcia ubrana była w sukienkę koloru beżowego, brązowy bezrękawnik oraz pomarańczową czapkę. Od momentu zaginięcia Heleny Milewskiej makowscy policjanci przeprowadzili wiele akcji poszukiwawczych przy współudziale strażaków ochotników, strażaków i płetwonurków z PSP w Makowie Mazowieckim i Warszawy, policjantów z psami tropiącymi i wiele innych czynności. Wszystkie te działania nie przyniosły jednak rezultatu.

Drugą osobą jest 43 – letni Dariusz Badek , mieszkaniec gminy Krasnosielc. Mężczyzna jest poszukiwany listem gończym przez Wydział Kryminalny makowskiej policji od 2004 roku. 23 listopada 2012 roku makowska policja przyjęła zawiadomienie o zaginięciu mężczyzny. Policje powiadomiła matka. Według ustaleń mężczyzna od kilku lat przebywał w Grecji. Ostatni raz kontaktował się telefonicznie z rodziną w 2010 roku.

Ktokolwiek widział te osoby lub ma jakiekolwiek informacje o ich losie proszony jest o pilny kontakt z Policją pod numerami telefonu: 29 71 77 200, 112 lub bezpośrednio do osoby prowadzącej czynności w tych sprawach 29 7177 208.

autor: RN

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz