Tygodnik Makowski

Piątek, 22 czerwca 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!
fot. KPP Maków
fot. KPP Maków

Uczyły się samoobrony

02.03.2018 08:01:00

W lutym w Gminnym Ośrodku Upowszechniania Kultury w Różanie odbyły się zajęcia z technik samoobrony dla kobiet, które przeprowadzili dzielnicowi makowskiej policji.
To były praktyczne zajęcia dla kobiet, które chciały poprawić swoje bezpieczeństwo, nauczyć się prostych ale skutecznych technik samoobrony, aby móc je wykorzystać w sytuacji zagrożenia. W spotkaniu uczestniczyło kilkanaście kobiet. Zajęcia przeprowadzili dzielnicowi Komendy Powiatowej Policji w Makowie Mazowieckim. asp. Grzegorz Dębowski, dzielnicowi gminy Rzewnie i Młynarze oraz mł. asp. Robert Olbryś dzielnicowy rejonu II w Makowie. To nie pierwsze zajęcia zorganizowane przez naszych dzielnicowych, wcześniej podobne odbyły się m.in. w gminie Rzewnie. Zajęcia te zorganizowano w ramach programu „Dzielnicowy bliżej nas”.

autor: red

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Prezydent Polski odwiedził Maków

    Andrzej Duda prezydent Polski przyjechał do Makowa. Zobacz galerie...

  • Synagoga otwarta

    Fot. k.k. Zobacz galerie...

  • Minister Obrony w ogniu pytań

    Między innymi o sukcesach dwóch lat rządów Prawa i Sprawiedliwości, obniżce wynagrodzeń dla urzędników zarówno centralnych jaki i samorządowych oraz o planach na najbliższe lata mówił Mariusz Błaszczak Minister Obrony Narodowej. Zobacz galerie...